frezowanie cnc plexi i pvc

FREZOWANIE CNC PLEXI I PVC

Frezowanie CNC plexi i PVC oraz innych tworzyw sztucznych, pozwala na wycinanie dowolnych elementów przy jednoczesnym nadaniu im wybranego przez siebie kształtu krawędzi. Jesteśmy w stanie wykonać na obrabianym materiale wszelkiego rodzaju stopnie, otwory przelotowe i nieprzelotowe- w krótkim czasie zachowując przy tym wysoką jakość wykonania.

Plexi znane również jako pleksa, plexiglas czy szkło akrylowe to termoplastyczny i łatwy do kształtowania materiał, który z powodzeniem zastępuje szkło.
Materiał ten znajduje zastosowanie w reklamie, przemyśle oraz budownictwie. Występuje w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych.

PVC czyli polichlorek winylu charakteryzuje się szczególnymi właściwościami plastycznymi, dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie kwasów oraz rozpuszczalników. Znajduje zastosowanie w medycynie, przemyśle budownictwie, przemyśle elektronicznym i wielu innych

Obróbka tworzyw sztucznych, często wiąże się z otrzymywaniem detali potrzebnych do konstrukcji maszyn wykorzystywanych w różnych branżach, od spożywczej po medyczną. Frezowanie tworzyw sztucznych takich jak PLEXI  i PVC  dotyczy najczęściej gotowych płyt. Wszystkie tworzywa konstrukcyjne zawarte w naszej ofercie są materiałami bezpośrednio nadającymi się do dalszej obróbki. Korzyści ze stosowania tych materiałów są ewidentne.

 

Oferujemy szerokie spektrum możliwości i profesjonalne doradztwo w zakresie frezowania tworzyw sztucznych.